DANIŞMANLIK VE RAPORLAMA

DANIŞMANLIK VE RAPORLAMA

Mevcut Web Sitenizde bulunan herhangi bir sorun veya kod bozuklukları var ise iyileştirme çalışmaları yapmaktayız. Gerekli alanlardaki düzenlemeler ve çözümleri tarafınıza raporlayacağız. Mevcut web sitenizin güncel teknolojik cihazlar ile uyumluluğunu deneyip tüm eski sorunları ve geliştirme potansiyelini vurguluyoruz.

Hedefinize ulaşmanıza yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış dijital durum tespiti hizmetleri. Ekibimiz web sitenizi, kitlenizi ve çevrimiçi işinizi büyütmenize yardımcı olacak raporlar, denetimler ve stratejiler sunacaktır.

  • Web sitenizde yapacağımız basit değişiklikler ve düzeltmeler ile nasıl görüntülendiğinde bakılmaksızın anında yüklenmesini sağlayabiliriz.
  • Web sitenizi güncel tutuyoruz. Çevrimiçi işletme ve yasa politikalarına uygun içerikler sağlayarak güncelliği ön plana alıyoruz.
  • Web sitenizin mimarisini düzenliyoruz. Arama motorlarının gezinmesi için site tasarımınızda birkaç yenileme ile güncel kriterlere en uygun hale getiriyoruz.
  • Web sitenizi güncelliyoruz. Eski yazılımlarınız ve eklentilerinizi güncelleyerek sitenizi günümüz koşullarına uygun hale getiriyoruz.
  • Web sitenizi koruyoruz ! Şirketinizin ve müşteri bilgilerinizin mümkün olduğunca güvenli olduğundan emin oluyoruz.
  • Web Sitenizi anahtar kelimelerinizde yükseltiyoruz. Hizmetinize en uygun SEO paketlerimizi belirleyerek arama motorlarındaki görünürlüğünüzü arttırıyoruz. Web sitenizi optimize ederek günümüz şartlarına uygun hale getirip sizlere teslim ediyoruz.

DANIŞMANLIK VE RAPORLAMA İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ