Tekirdağ Emlak İlanları

Tekirdağ Emlak İlanları

Tekirdağ emlak ilanları denilince akla birçok emlak firması gelmektedir. Bunların çoğu kişisel olarak çalışmaktadır. Fakat Beyazgül Group ailesi olarak bu durumdan farklı kurumsal şekilde çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Müşterilerimize sadece kazanç gözüyle bakmak yerine müşteri gözü ile portföyümüzü genişletmekte olup müşterlerimizin hayallerini ve ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayacak satılık ve kiralık konut ilanları seçmekteyiz. Tekirdağ Emlak İlanları sitemiz www.tekirdagemlak.gen.tr adresinde yayınlanmakta olup aradığınız kriterleri filtreleyerek sizlere en uygun konutlarımıza göz atabilirsiniz. Öncelikle tekirdağ ilimizi yatırımcılarımıza tanıtmak isteriz.

Tekirdağ İline Yatırım Yapılır Mı ?

Tekirdağ, verimli toprakları, dört adet Organize Sanayi Bölgesi ve Avrupa Serbest Bölgesi, dört adet liman ve demiryolu bağlantısı ile bölgesel lojistik merkezdir. İstanbul’un yakın olması nedeniyle yazlık ve turizm merkezi oluşu, daha yeni keşfedilen doğa turizmi kapasitesi ile Trakya’nın en gelişmiş ve en hızlı büyüyen ilidir. İl merkezinin tüm ilçelere komşu olması, geçiş yolları üzerinde bulunması, yapımı devam eden 3. Köprü ile Çanakkale Boğazı’nda yapılması planlanan köprüyü birbirine bağlayan Kuzey Anadolu Otoyolunun devamı niteliğindeki otoyol projesi ve yapımı tamamlanan dünyanın en büyük 3. ülkemizin en büyük konteynır limanının faaliyete geçmesi sayesinde Süleymanpaşa ilçesinin ekonomik ve sosyal kapasitesi hızla artmakta aynı zamanda yatırımcıların cazibe merkezi olmaya devam etmektedir. 

Tekirdağ İlinde Konut Sektörü Nasıl İlerlemektedir ?

Tekirdağ'da ekonomik ve sosyal kalkınmanın sonucu olarak her türlü sosyal imkana sahip (açık kapalı havuz, açık kapalı otopark, fitness, sauna, cep sineması, bisiklet ve yaya yolları vs.) lüks konut projelerine her geçen gün yenileri eklenmektedir. İlimizin her mahallesinde inşaat sektöründe imalat bulunmakta ve alıcı bulmaktadır. Devletimizin kentsel dönüşüme verdiği destek sayesinde eski binalar, müstakil evler yerini daha kullanışlı, rahat, konforlu yaşam alanlarına bırakmaktadır. 


DİĞER BLOG / DUYURU