Hakkımızda

Beyazgül Group ailesi olarak 2012 yılından itibaren İnternet teknolojileri sektöründe proje bazında sağlık, haşere ile mücadele, web tasarım, yazılım, bilişim uzmanlığı, yatırım danışmanlığı, emlak ve gayrimenkul, e-ticaret, led aydınlatma ürünleri, grafik tasarım, kurumsal promosyon çalışmaları,  AG ve OG elektrik tesisleri projelendirme,  iş takibi, kuşkonmaz dikeni üretim, ahşap oturma bankları, mobilya tasarım sektörü dahil bir çok alanda hizmet vermekteyiz.

Kaliteye Önem Veririz

Proje bazında farklı, kaliteli, kendine özgü çözümleri geliştirmeye tutku derecesinde bağlı, teknolojiden ödün vermeden sonuç odaklı çalışırız. İşlerimizi karşılıklı güven ve dürüstlük esasına göre yürütür, etik kurallar ve yasalar çercevesinde karşılıklı fayda sağlamaya yönelik hareket ederiz.

Uzman teknik kadrosu ile gerekli Ar-Ge çalışmaları için yatırımlar yaparak hedeflerimizi yüksek tutar ve işimizi yaparken büyük resmi görerek, yüksek motivasyonla sorumluluk alırız.

Müşteri odaklı çalışır, ihtiyaca veya değişen duruma uygun çözümü bulup size anlatmak yerine sizi dinler, en uygun ekonomik, farklı çözümü buluruz.

Güçlü Çözüm Ortaklıkları

Yurtiçi ve yurtdışı saha deneyiminde yeterli bilgi ve birikime sahip olmakla birlikte tüm iş süreçlerimizde çözüm ortağı olarak kalitesini ıspatlamış büyük markalarla birlikte çalışmaktayız.

Gerekli teknik bilgi ve donanıma sahip son teknolojiyi kullanır, kendimizi sürekli olarak yenileriz. 

Bir çok sektörde telsiz haberleşme sistem çözümleri öncüsü olarak kurumsal projeleri birbiri ardına sunarız. Müşteri memnuniyetine sahip bir projemiz, o sektördeki diğer projelerin referansı olma özellliğini taşır.

Dünyayı gelecek nesillere sağlıklı devretmek adına kendi payımıza düşen sorumluluklarımızın bilincindeyiz. 

Sektörde Tam Yetkiliyiz

Değerlerimiz

  Daha iyi bir gelecek için doğruluğa tam bağlılıkla çalışırız.

  Öğrenmenin sonu olmadığına inanırız, çünkü bilginin bize sonsuz fırsatlar yarattığının bilincindeyiz.

  Herkesin düşüncelerine değer veririz, her birimizin işimize katacağı değerler vardır.

  Durmaksınız ilerlemek için meraklı olmanın ve ilham almanın önemine inanırız.

  Hayal edilmemişi hayal etmek ve henüz başarılmamışı başarmak için çalışmaya inanırız.