SEO ÇALIŞMASI

SEO ÇALIŞMASI

Son zamanların internet trendleri arasında vazgeçilmez olan seo hizmeti kelimesinin açılımı ( Search Engine Optimization ) yani Arama Motoru Optimizasyonu'dur. Web sitenizin anahtar kelimelerinde görünürlüğünü arttırmaya yönelik yapılan bu çalışma oldukça verimli sonuçlar doğurmakta olup mevcut müşteri potansiyelinizi %100'den fazla arttırmaktadır. Ünlü arama motoru Google'ın güncel kriterleri doğrultusunda ve bu kriterlere uygun olarak yapılan bu çalışmalar sonucu sitenizin kalitesi de artmaktadır.

" Hedeflediğimiz amaç hem bölgesel hemde büyük çaplarda birçok müşteriye ulaşıp sunduğunuz hizmeti aktarabilmenizdir. "

SEO Hizmetinin Detayları Nelerdir ?

Ünlü arama motoru sitemizi belirli aralıklar ile Google Botları ile ziyaret ederek sitemizin güncelliğini içeriklerimizin düzeni ve kalitesini ve diğer kriterleri göz önünde bulundurarak çalışma yaptığımız web sitemizin anahtar kelimelerde belirli bir sıraya koymaktadır. Örnek vermek gerekirse hizmet alanınız " Web Tasarım " olsun bu anahtar kelimesinde çalışma yaptığınız bir site olsun google botları belirli aralıklar ile sitenizi ziyaret ederek güncel kriterlere uygunluğunu içeriklerinizin kalitesini ve kod düzeninize oldukça önem vermektedir. Siteniz oldukça temiz ve özgün ise sıralamanız da bir o kadar yüksek olacaktır. Fakat belli belirsiz sitelerden çalışma yapılmış içerikleri kopya olan web site ise oldukça arka planda kalacaktır. 

SEO hizmetinde ilk öncelik olarak her zaman ilk 3 te olmayı hedeflemeliyiz. Daha sonra özenli bir çalışma ile sektörünüzün lideri olacak konuma yani 1. sıraya yükselmenizi sağlamaktayız.

SEO Hizmeti Gerekli Mi ?

Seo hizmeti tüm web siteleri için gereklidir. Daha fazla müşteriye daha fazla kişiye ulaşabilmek için yapılan bir hizmettir. Google'da 5. sayfada çıkan bir websiteniz açıkçası pek işe yaramaz. Müşteri ilk 3 sıradaki sitelerden tüm işini hizmetini alabilmektedir. Önceliğimiz web site optimizasyonunu tamamlayıp ve raporlara dayanarak en etkili sonuçlara yönelik çalışma planı hazırlanmasıdır. Bizim bu plandaki görevimiz belirlediğiniz anahtar kelimelerinde görünürlüğünüzü arttırmaktır. Bu hizmet örnek vermek gerekirse E-Ticaret alanında hizmet veriyorsanız müşteri kitlenizi ve siparişlerinizi % 700 'lere kadar arttırmaktadır. Blog,Film,Dizi,Haber gibi sektörlerde hizmet veriyorsanız sitenizin gelen ziyaretçi sayısını aynı oranda ve daha fazla şekilde arttırmaktadır.

Seo Hizmeti Gerçekten Etkili Midir ?

Seo hizmeti alan birçok website sektöründe bilinirliği artmış şekilde hizmet vermektedir. Oldukça etkilidir. Seo Hizmeti alıp sizlerde sektörün öncü liderleri arasında rekabete girebilir ve hizmetlerinizi tüm dünyaya duyurabilirsiniz. Site içi SEO ve Site dışı SEO olarak 2 aşamada yapılan bu hizmetin verimliliğini günler geçtikte kendiniz de farkedeceksiniz.

SEO ÇALIŞMASI İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ