E-TİCARET

E-TİCARET

Altyapısında yer alan zengin içerikler barındıran, seo uyumlu, basit kullanımı, konsept tasarımları ile kodladığımız özel e-ticaret yazılımları hizmetinizdedir. Paket yazılımlarımızla e-mağazanızı açıyor size ve çalışanlarınıza özel e-ticaret hizmeti veriyoruz. Ülkemizde e-ticaret sektörü son zamanlarda sıklıkla tercih edilen bir online mağaza sistemidir. Hem yüksek bütçeli hem de düşük bütçeli girişimcilerin tercih ettiği e-ticaret sistemleri günümüz teknoloji şartlarında hem reel mağaza hem de online mağaza ile satış rakamlarını beklentinin üstüne çıkarmayı hedeflemekte olup birçoğu profesyonel e-ticaret sistemleri ve profesyonel SEO hizmeti ile başarıya ulaşmaktadır.

E-ticaret sistemlerimiz gelişmiş ödeme yöntemlerini de bünyesinde barındırmaktadır. Sanal Pos, Kredi Kartı, Kapıda Ödeme, İyzico, Paytr vb gibi birçok ödeme sitemlerini 3D güvenlik önlemleri ile websiteniz ile uyumlu hale getirilmiştir. Sektörün hızla ivmelendiği bu teknolojik dönemde sizlerde hayallerinizi ertelemeyin. Hizmetlerinizi ve ürünlerinizi kullanıcılar ile buluşturun. İnternetin günlük yaşantımızda oldukça yer almasından dolayı sürekli geliştirmekte olduğumuz ve güncel teknolojik sistemlere uyumlu hale getirdiğimiz e-ticaret paketlerimizi tercih ederek sizlerde bu sektörün hızla ivmelenmesine katkı sağlayabilir ve bir o kadar da kazançlı çıkabilirsiniz. Günümüzde artık potansiyel müşterilerin fiziksel mağazalara değil de internet üzerinden alışverişe olan güveni ve kullanım kolaylığını herkes fazlasıyla bilmektedir. Bu oran gün geçtikte artmaktadır. Zaman ve maliyetten tasarruf sağlayan online mağazaları tercih eden milyonlarca insan mevcuttur. Bu müşteriler tek tek mağaza gezip fiyat araştırması yapacakken internet üzerinden bu işlemi 10 dakika gibi kısa bir sürede halledebilmektedirler. Müşteriler ihtiyaç duydukları ürün/hizmet 'e dakikalar içerisinde en uygun ve en hızlı şekilde ulaşmaktadır.

E-Ticaret Hizmetleri Nelerdir ?

Fiziksel mağazanızı yada hiç mağazanız olmasa dahi ürünlerinizi e-ticarete taşıyarak hızlı bir ivmelenme ile büyüme gerçekleştirebilirsiniz. Bu taleplere yönelik firmalar e-ticaret hizmetleri sunmaktadır. E-ticaretin en önemli noktası doğru altyapı tercih ederek sürekli ulaşılabilir olmasını sağlamak ve güvenlikten asla ödün vermemek gün ve gün kendini geliştirip yeni ürünleri müşterilerinize ulaştırmaktır. Sunduğumuz e-ticaret hizmetleri kişi ya da firma taleplerine uygun olarak hazırlanmakta olup ek modüller sayesinde kişilerin talepleride kolaylıkla yerine getirilebilmektedir.

Seo Uyumlu E-Ticaret Hizmeti Nedir ?

Seo uyumlu e-ticaret hizmeti son zamanların sıklıkla tarafımıza konu edilen bir hizmettir. E-ticaret hizmetlerinde oldukça önemi bulunan seo hizmeti mutlaka tercih edilmelidir. Seo uyumlu e-ticaret altyapısı tercih edilmelidir. Seo uyumlu eticaret görselden çok iç yapısında bulunan kod düzenine önem verilmektedir. Yazılımla seo uyumunun sağlandığı bu paketleri tercih ederek sizlerde arama motorlarında ki başarınıza şaşırabilirsiniz.  Bu nedenle e-ticaret sitesi kurarken bunlara dikkat etmenizi önermekteyiz.

Ayrıca e-ticaret hizmetlerinin içerisinde çoklu hazır template seçenekleri ve renk seçimleri yer almakta bunun yanı sıra sosyal medya bağlantıları, fatura modülleri, Pazar yerleri entegrasyonları gibi birçok gelişmiş özellik seçeceğiniz pakete göre çoğalmaktadır. Ayrıca panel eğitimleri, seo ile ilgili dokümanların iletilmesi, video ve görsel sunumların yer alması da firmaların vermiş oldukları e-ticaret hizmetleri içerisinde sıralanmaktadır.

E-TİCARET İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ